Čeknito.cz ukaž svoje video 159 988 videí 173 828 uživatelů

Ruský dokumentárny film s názvom "Tunguská katastrofa" z roku 2008.

Kategorie: Věda a technika | Přidal: Kybernaut

Vaše tipy, oznámení a technické připomínky nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. V případě problémů nám prosím napište co nejvíce informací, například operační systém, prohlížeč, jeho verzi a ID nebo URL videa, kde problém nastává.

Zatím nemáte žádné přátele.

Zobrazení 4940 | Komentáře 23 | Oblíbené 6
Hodnocení:

Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
11:58, 30. července 2009
No, "nový". Až tak moc nový teda nie je, lebo má desať rokov. To s tým pojmom​"nový" som myslel inak. Tak som to myslel, že som sem naposledy pridal tri videá.​A tie naposledy dané videá sú podľa dátumu a času pridania akože najnovšie.​Takto som to myslel.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
23:24, 26. července 2009
Už som sem dal nový dokumentárny film o UFO. Tu je odkaz:​
http://www.ceknito.sk/video/371374
. Má to tri časti. V popise každého videa sú​na spodku odkazy na ďalšie dve časti. Prajem vám príjemné sledovanie.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
12:48, 22. července 2009
Áno, dám sem aj ďalšie takéto podobné a ešte aj lepšie dokumentárne filmy​ale asi nie tak rýchlo ako si to predstavuješ. Nechcem si svoje zásoby tak rýchlo​minúť. Pokúsim sa s tým ale poponáhľať. Príprava filmu je pre mňa dosť​časovo náročná.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Žádná fotografie:
DreveneZeliezko
02:46, 22. července 2009
Kybernaut, nejak stagnuješ. Ved len kvoli tvojim videam sa sem prihlasujem, lebo som​uz presedlal na konkurencny slovensky videoportal ktory ma aspon uroven. Nejaky ten​dalsi dokument bude ?
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
13:30, 21. července 2009
Máš pravdu, iron.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
hegi55 Vaše fotografie:
hegi55
21:44, 16. července 2009
O tom teslovi či jak sa vola som dačo kukal,,,na discovery mythbusters skušali či​sa to dá...cely most chceli zničit takym malym šprtom :D trošku sa chvel ale​spadnut by isto nespadol (ich slova)
počet odpovědí: 0 Odpovědět
iron Vaše fotografie:
iron
22:42, 15. července 2009
este som ti chcel zazelat vela zdaru kolega moj.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
iron Vaše fotografie:
iron
22:40, 15. července 2009
Suhlasim s Tebou Richard(Kybernaut)ludia uz sa zobudte...je proste jasne a je to FAKT​ze nas uz MNOHE ROKY navstevuju ine civilizacie na svojich strojoch...proste je to​len o tom ze preto tuto tematiku /ako kto pozor/ neberu moc vazne je ze to nie je zas​tak aktualna tema aj ked je v poslednej dobe toho pozehnane.(aj ked vzdy tu tieto​veci boli)ludia jednoducho nemaju tie spravne informacie je tak Richard?je to tu tak​lacne a zaobstale ze ludia to este stale beru ako sci fi a science fiction...avsak​opak je pravdou!!!
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
13:33, 14. července 2009
No čo je Jurki007, ja ťa nespoznávam, čo sa stal zázrak, že sa už po mne​neopičíš ? Už ťa konečne napadlo aj niečo normálnejšie ? Čo ťa už​konečne aj celého tý ufóni uniesli, či čo ? Nestačím sa čudovať. Pozorne​teraz čítaj, niečo ti vysvetlím. Nikdy som netvrdil, že je to mimozemská loď​ale iba to, že to len pravdepodobne bola a nie že je, lebo tam vybuchla táto​kozmická loď mimozemského pôvodu. Ešte stále je to záhada a doteraz sa to​uspokojivo nepodarilo identifikovať, že čo to tam vtedy tak silno vybuchlo. Po​čase možno zmením názor, keď budeme vedieť viac. A ináč, čo je na tom, že​tvrdím niečo iné ako vedci ? To ich nemôžem ani predbehnúť svojimi​odvážnejšími teóriami ? Ja sa tu o nijakú povesť nebojím ako niektorý tý​tvoji pokritecký vedci a bez strachu si tu vyslovím svoj názor a mám aj odvahu​tvrdiť aj to, že tam vtedy mohla explodovať aj kozmická loď mimozemšťanov.​Nikdy som netvrdil alebo som to nemyslel tak, že to tak naozaj bolo ale iba možno,​čiže pravdepodobne. Vôbec to tak nemuselo byť, ale ja nemôžem za to, že​napríklad na obežnej dráhe sa našla časť tejto lode. Je to len môj názor,​domnienka alebo špekulácia. Nie je zaručené, že pravdivá. A na záver tohto​komentára ťa asi nepoteším ale v tých budúcich filmoch, ktoré sem dám, budú​aj vedci a aj vojenský vysokopostavený činitelia hovoriť o mimozemských​kozmických lodiach a mimozemských civilizáciách, ktoré nás navštevujú.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Žádná fotografie:
jurki007
10:51, 14. července 2009
vsetci vedci tam tvrdia ze su to javy geopozemskeho povodu(plazmoidy, komety,​meteory, teslov experiment) len kybernatu tvrdi ze je to mimozemska lod :D
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
16:53, 12. července 2009
Pekne pomaličky ich sem budem dávať. Nechcem ich sem dať všetky naraz.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
tokiswk Vaše fotografie:
tokiswk
21:44, 9. července 2009
jj, sem s nimi, nudim sa doma a nemam co pozerat
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Žádná fotografie:
DreveneZeliezko
20:37, 9. července 2009
Tak sem s tými filmami. Rád pozerám takéto filmy. Už tu mali byť :))
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
17:51, 9. července 2009
To Ruských tvorcov tohto filmu treba pochváliť za jeho kvalitu, oni si tie chvály​zaslúžia viac ako ja, lebo ja som sem ten film len nahral. Samozrejme, že sem​ešte dám aj viac takýchto podobných filmov. Mám dokonca hádam ešte aj lepšie​filmy o UFO ako je tento. Tak sa môžte na čo tešiť.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
tokiswk Vaše fotografie:
tokiswk
22:36, 8. července 2009
pekny dokument Kybernaut...pekne a zaujimave fakty o Teslovi a celkovo o​Tunguske...prijal by som este nejaky take dokumenty...a Ciro, pekne povedane,​suhlasim s tebou!
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
21:54, 8. července 2009
Na
http://www.ceknito.sk/pravidla
sú pravidlá tohto video portálu, ktoré by sa​nemali porušovať. V bode číslo 12., písmeno d., je napísané toto:​"Používateľ berie na vedomie, že na www.ceknito.sk nesmie žiadnym spôsobom​propagovať či už otvorene alebo skrytou formou príspevky s obscénnym obsahom,​pornografické príspevky (vrátane detskej pornografie), vrátane príspevkov​znevažujúcich alebo URÁŽAJÚCICH OSOBY." Bol by som teda všetkým​zaregistrovaným vďačný za neporušovanie týchto pravidiel a aby ma neurážali​ako ani ja neurážam ich. Kritické a skeptické komentáre sa hádam že dajú​písať aj bez akýchkoľvek nadávok a urážok. Ďakujem ti Ciro za podporu a​pekný komentár. A aj ostatným ďakujem za neurážlivé komentáre.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Žádná fotografie:
Ciro
15:01, 6. července 2009
No jasné. Človek sa vždy stretne s takým niečim ako odpieranie a​zozmiešňovanie niekoho názor. Zamyslite sa už prosím. Kritizovať viete, ale​robíte to len preto, lebo sa krátkozraký. Kybernaut sa tomu venuje už niekoľko​rokov a robí to preto, lebo ho to baví a napĺňa ho to niečim. Vy tiež máte​svoje aktivity ktoré nie su pre mňa alebo pre niekoho zaujimáve ale určite by som​to nezosmiešňoval. Máme vsebe slobodnú voľbu sa rozhodnúť čo chceme a po čom​túžime. No taktiež máme v sebe tu možnosť pochopiť lenže to v sebe akosi​stále jednotlivci hľadajú. želám vam veľa šťastia na ceste kde hľadáte a​bojujete len sami zo sebou. Kybernaut tebe ako vždy, veľa šťastia a rob čo​uznáš za vhodné, robíš to skvele lebo to robíš od srdca a z potešenia. Ahoj
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
23:51, 2. července 2009
Už som to asi pochopil, ty si si myslel, že film má v názve aj rok. Nie, názov​filmu je "Tunguská katastrofa" a tento film je z roku 2008. Už som tam dal aj​úvodzovky aby to nemýlilo.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Kybernaut Vaše fotografie:
Kybernaut
13:08, 2. července 2009
Nie, nemám tam chybu. Tento dokument je z roku 2008, bol natočený na sté​výročie tejto udalosti. Sú tam zverejnené najnovšie vedecké poznatky tej veci,​ktorá tam vtedy spadla. Keby bol z roku 1908, tak by bol hádam aj čiernobiely a​dosť podstatne horšej kvality. A myslím, že aj bez zvuku. Na konci filmu, iba dve​sekundy pred koncom (t=43:18) máš napísaný aj rok výroby.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
dj89 Vaše fotografie:
dj89
07:53, 2. července 2009
ja len ... asik más chybu v názvi ... nie 2008 ale 1908 :)
počet odpovědí: 0 Odpovědět

Chystáte se vstoupit do kategorie, která obsahuje erotickou a sexuální tématiku. Velmi pozorně si proto přečtěte následující informace a instrukce:

Stisknutím tlačítka 'VSTOUPIT' dávám na vědomí svůj plný a bezvýhradný souhlas s níže uvedenými podmínkami pro vstup na tyto stránky. Současně se vstupem na následující stránky potvrzuji pravdivost níže uvedených údajů a skutečností:

Pokud nesplňujete byť i jenom jeden z výše uvedených bodů, opusťte prosím ihned tyto stránky.

Pokud splňujete všechny podmínky výše uvedených bodů, jste oprávněni vstoupit.

Stisknutím tlačítka „VSTOUPIT“ potvrzuji a souhlasím s výše uvedeným.

Chystáte se vstoupit do kategorie, která obsahuje šokující a mnohdy drsné záběry reálného života. Velmi pozorně si proto přečtěte následující informace a instrukce:

Stisknutím tlačítka 'VSTOUPIT' dávám na vědomí svůj plný a bezvýhradný souhlas s níže uvedenými podmínkami pro vstup na tyto stránky. Současně se vstupem na následující stránky potvrzuji pravdivost níže uvedených údajů a skutečností:

Pokud nesplňujete byť i jenom jeden z výše uvedených bodů, opusťte prosím ihned tyto stránky.

Pokud splňujete všechny podmínky výše uvedených bodů, jste oprávněni vstoupit.

Stisknutím tlačítka „VSTOUPIT“ potvrzuji a souhlasím s výše uvedeným.