• Čeknito.cz ukaž svoje video
  • |
  • 160 035 videí
  • 173 787 uživatelů

Čeknito

Tiskové středisko


Zrušení kategorie Erotika

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu uploadovaného pornografického materiálu, který je v rozporu s našimi pravidly a podmínkami, jsme se rozhodli k dnešnímu dni zrušit kategorii Erotika a odstranit videa, která obsahovala. Tato změna proběhla v souladu s Pravidly portálu a je platná do odvolání.

Napsali o nás

Na portálu www.zive.sk byl napsán velmi zajímavý článek o současném stavu na slovenském internetu, jehož jsme se stali součástí. Článek "Slovenský internet sa rozvíja. Napriek kríze." si můžete přečíst na serveru zive.sk

Nové kategorie

Tento měsíc jsme spustili nové kategorie: Šokující, Filmové trailery, Army, Animace a umění a Jak na to. Dále došlo k rozšíření stávajících kategorií Letadla na Letadla a lodě, Cestování na Cestování a outdoor a Hudba na Hudba a tanec. Doufáme, že dnes si již najde svou kategorii každý uživatel...

Ochranné upozornění u vybraných kategorií

U kategorií Šokující a Erotika jsme vytvořili pop-up okna s upozorněním na nevhodnost obsahu pro uživatele mladší 18ti let. Vzhledem k tomu, že do kategorie Šokující a Erotika mohou uživatelé vkládat příspěvky, které svým obsahem mohou být pro ostatní uživatele nevhodné, vytvořili jsme zřetelná upozornění, které na tuto nevhodnost upozorňují a informují!

Nová pravidla pro upload videí

Připravili jsme pro Vás zjednodušený formulář pro vkládání videí do našeho portálu. Jako povinné položky při uploadu zůstávají: nadpis videa a výběr kategorie. U videa zůstala také možnost vyplnit popis k danému videu, který je nepovinný, ale jeho vyplněním usnadníte všem ostatním uživatelům dozvědět se o příspěvku více a zárověň jim i umožníte snadněji Vaše video vyhledat, protože popis videa je i součástí fulltextového vyhledávání.

Žádná videa z TOP výběru Vám už neuniknou

Spustili jsme pro naše uživatele historii TOP videí z naší denně aktulaizované nabídky. Nyní máte k dispozici historii těchto videí prostřednictvím očíslovaného výběru stránkování nad TOP nabídkou.

Sekvenční náhledy spuštěny

Všechny náhledy na našem portále Čeknito jsou již sekvenčně upraveny - nyní stačí pouze najet myší na vybraný náhled a celé video můžete shlédnout v malých sekvencích dříve, než si jej pustíte.