Čeknito.cz ukaž svoje video 159 988 videí 173 818 uživatelů

Skutečná liga Rock & Pop 2009 - Make No Sense

Kategorie: Hudba a tanec | Přidal: Skutecnaliga

Vaše tipy, oznámení a technické připomínky nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. V případě problémů nám prosím napište co nejvíce informací, například operační systém, prohlížeč, jeho verzi a ID nebo URL videa, kde problém nastává.

Zatím nemáte žádné přátele.

Zobrazení 2712 | Komentáře 4 | Oblíbené 0
Hodnocení:

Komentáře

0 - 4

frgi Vaše fotografie:
frgi
09:21, 3. září 2009
Díky za kladnou kritiku, ale jako člen kapely musim obhájit "onu událost". My sme všichni slušně vychovaný kluci,​takže od toho se distancujeme. Nicméně, když jsme tam čekali na baru, tak jsem​si všiml že si zvukař dával k obědu fazolky. Potom byl nějakej nervózní a​celkově nepříjemnej, a když sme začli hrát, tak se pořád vrtěl na židli.​Nevim jestli to bylo naší hudbou, nebo tím obědem, ale kamera, která vše​natáčela a zachycovala zvuk tak byla umístěna u poroty, takže myslím že tímto​jsme z obliga. To by muselo bejt hodně mohutný aby to přehlušilo ty aparáty a​bicí :-) Mějte se fajn a přijďtě na​koncert. Tam na 100% převedeme lepší výkon.
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Shugaaa Vaše fotografie:
Shugaaa
00:31, 28. srpna 2009
Čus, tak musim uznat, že na to kolik vám je hrajete opravdu hodně solidně,​zvláštní uznání patří zpěvákovi...Možná malá výtka k tomu komickému​pšouku - i to se stává, sme jen lidi. Ale příště na to dejte bacha.Čao
počet odpovědí: 0 Odpovědět
Sermaniak Vaše fotografie:
Sermaniak
00:22, 28. srpna 2009
Zdravim kluci, něco málo kritiky - je to fakt paráda, zvuk, zpěv i​instrumentálně fakt na úrovni, akorát si příště dejte pozor na nervozitu a​vaše zásery k tomu spojené, protože jste si tam z vás někdo ufoukl ve 13:23-24​a jestli jste si mysleli že to v takovym rámusu zamaskujete, tak se vám to nějak​nepovedlo, je to dost nechutné a neprofesionální. Jinak super, moc se mi to​líbilo.
počet odpovědí: 1 Odpovědět
stocek Vaše fotografie:
stocek
19:10, 28. srpna 2009
Ahoj, mockrát vám děkujeme za komentáře. Tahle soutěž a jí podobné akce sou​pro nás poučením a další zkušeností. Ještě bych rád hájil ten čas 13:23​:D :D --> V místonosti, kde se hraje je umístěná kamera hned před stolkem porotců,​z potlesku je patrné,že neúměrně ke zvuku kapely zachytává vše co se děje u​stolku poroty :-) Z technického hlediska​ozvučení a z poslechu vide naprosto vylučuji,že by onen ÚPRD šel od nás .... ne vážně,i kdyby se tak stalo tak​náš zpěvák by si musel mikrofon jaksi iportovat uplně někam jinam než je​běžné :))Nerad bych tuhle fakt pro mě​humornou věc na někoho házel,ale je více než pravděpodobné že z náší​strany to nešlo :D .... jinak zvu vás 26.září na křest na​šeho EP, přijdte se podívat a poslechnout si nás tak jak dokážeme opravdu​zahrát live, díky moc, za kapelu MNS Honza

Chystáte se vstoupit do kategorie, která obsahuje erotickou a sexuální tématiku. Velmi pozorně si proto přečtěte následující informace a instrukce:

Stisknutím tlačítka 'VSTOUPIT' dávám na vědomí svůj plný a bezvýhradný souhlas s níže uvedenými podmínkami pro vstup na tyto stránky. Současně se vstupem na následující stránky potvrzuji pravdivost níže uvedených údajů a skutečností:

Pokud nesplňujete byť i jenom jeden z výše uvedených bodů, opusťte prosím ihned tyto stránky.

Pokud splňujete všechny podmínky výše uvedených bodů, jste oprávněni vstoupit.

Stisknutím tlačítka „VSTOUPIT“ potvrzuji a souhlasím s výše uvedeným.

Chystáte se vstoupit do kategorie, která obsahuje šokující a mnohdy drsné záběry reálného života. Velmi pozorně si proto přečtěte následující informace a instrukce:

Stisknutím tlačítka 'VSTOUPIT' dávám na vědomí svůj plný a bezvýhradný souhlas s níže uvedenými podmínkami pro vstup na tyto stránky. Současně se vstupem na následující stránky potvrzuji pravdivost níže uvedených údajů a skutečností:

Pokud nesplňujete byť i jenom jeden z výše uvedených bodů, opusťte prosím ihned tyto stránky.

Pokud splňujete všechny podmínky výše uvedených bodů, jste oprávněni vstoupit.

Stisknutím tlačítka „VSTOUPIT“ potvrzuji a souhlasím s výše uvedeným.